4.6 C
New York
Tuesday, December 5, 2023

Buy now

Hiqet nga Youtube videoklipi i Ledrit me Sarën

Pak muaj më parë rep-artisti i njohur nga Prishtina, Ledri Vula solli një nga projektet më të dashura nga publiku dhe fjala është për videoklipin me Sara Hoxhën “Gjendja”.

Javën e kaluar Prive raportoi nga burimet se çifti është ndarë, ndërsa tani videoklipi nuk ekziston më në Youtube.

Sipas raportimeve, dyshja takohen vetëm për arsye të vajzës së tyre Poem Blu.

Nga ana tjetër disa po e akuzojnë çiftin se po gënjejnë publikun vetëm për pak vëmendje.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit