10.5 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Heroina llapjane, Saranda Bogujevci dhe djali i saj me veshje të veçantë

- Advertisement -

Saranda Bogujevci është heroina e gjallë e Podujevës dhe e gjithë Kosovës.

Më shumë plagë në trup, e shumë më shumë në shpirt për shkak të historisë së masakrimit të familjes së saj nga forcat serbe, vazhdon të jetë njëri nga zërat më kumbues ndërkombëtar për gjithë mizorinë që Serbia e ka bërë në Kosovë, përgjatë viteve.

Ajo së fundmi është bërë edhe nënë e një djali. Nuk ka hezituar që djalin e saj ta shpalos edhe në rrjete sociale – sidomos për festa të vecanta.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit