10.5 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Haradinaj: Kush e voton  Kurti në të ardhmen do të shkojë në Rusi

- Advertisement -

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, në ”Click” të RTV21 tha se AAK-ja ka një program të favorshëm për qytetarët e Kosovës në zgjedhet e ardhshme.

I pyetur se pse duhet të votohet Haradinaj e jo Kurti, i pari i AAK-së tha: “Kush e voton Albin Kurtin në të ardhmen do shkojnë në Rusi, Moskë, e kush e voton Ramush Haradinaj e ka zgjedhë rrugën më të shpejt dhe më të sigurtë për anëtarësimin në NATO”.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit