28.2 C
New York
Wednesday, May 22, 2024

Buy now

Hailey dhe Justin Bieber po bëhen prindër për herë të parë

- Advertisement -

Dyshja e njohur, Justin Bieber dhe Hailey Baldwin Bieber janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Këtë lajm, çifti e konfirmoi përmes Instagramit, ku modelja shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

Ndryshe, Hailey dhe Justin kanë qenë shumë të hapur për dëshirën për të pasur fëmijë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit