11.3 C
New York
Wednesday, April 24, 2024

Buy now

Hailey Bieber nuk i frikësohet të thjeshtës

- Advertisement -

Modelja Hailey Bieber – Baldwin tani më është e njohur për stilin e saj të thjeshtë dhe të lehtë.

Ajo përdor grim të “pastër”, e që të lë në mëdyshje se a ka vënë grim apo fare.

Por nuk mund të themi se ajo duket keq, pasi që modelja servon në të gjitha stilet e saj.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit