9.3 C
New York
Saturday, April 13, 2024

Buy now

Gruaja e Shpat Kasapit bëhet zeshkane, duket shumë bukur

- Advertisement -

Shpat Kasapi e ka gjetur dashurinë e jetës dhe është u lumtur e i përmbushur.

E shoqja po i jep shumë vëmendje Shpatit, madje dashuria e tyre duket tejet e madhe.

Gruaja e këngëtarit, në çdo foto shihet e grimuar, madje rëndë, bile kështu zgjedh të duket edhe në përditshmëri.

Selvija, së fundi është bërë plotësisht zeshkane dhe po duket mjaftë bukur.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit