13.2 C
New York
Thursday, February 29, 2024

Buy now

Gruaja e Kanye West përballet me shiun në “veshje” transparente

Kanye West dhe Bianca Censori po përdorin veshjet e shiut për të treguar zgjedhjet unike të modës.

Çifti i martuar përballoi motin me shi në Los Anxhelos duke veshur ponço gjatë rrugës për në një seancë në studio të hënën mbrëma.

Bianca ktheu kokën e kalimtarëve duke veshur një ponço krejtësisht të tejdukshme dhe në dukje nuk kishte veshur asgjë nën mbulesën plastike. Kanye ishte me një ponço ngjyrë bezhë dhe një maskë të të zezë në fytyrë.

Ky ka qenë shkurti më i lagësht në Los Anxhelos që nga viti 1998 dhe shiu ende po bie në zonë.

Kanye West Bianca Censori

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit