25.2 C
New York
Wednesday, July 17, 2024

Buy now

Greta Koçi së shpejti nënë, zbulohet gjinia

- Advertisement -

Pak ditë më parë, Greta Koçi zbuloi se po bëhet nënë për herë të parë.

Lajmin e ndau në Instagram, ndërsa sot zbuloi se ajo do bëhet nënë e një djali.

Ajo ndau disa foto nga momenti i zbulimit të gjinisë dhe u shpreh falenderuese ndaj të gjithëve për urimet.

Kujtojmë se këngëtarja dhe partneri i saj jetojnë në Amsterdam – Holandë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit