10.5 C
New York
Thursday, April 18, 2024

Buy now

Greta Koçi publikon momente të bukura me djalin e saj në krahë

- Advertisement -

Këngëtarja e njohur Greta Koçi pak muaj me parë është bërë nënë.

Ajo këtë periudhë po e shijon mjaftë shumë pran djalit të saj ku dhe ka publikuar një video mjaftë të bukur që ka tërhequr dhe vëmendjen e ndjekëseve.

Gjithashtu ajo ishte shprehur “Dashuria ime e fundit e vërtetë”.

Ndiqeni për më shumë videon.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit