25.5 C
New York
Wednesday, May 22, 2024

Buy now

Gnabry rrezikon Kampionatin Evropian

- Advertisement -

Serge Gnabry do t’i mungojë Bayernit për pjesën e mbetur të sezonit, për shkak të lëndimit.

Gnabry është dëmtuar në sfidën ndaj Real Madridit, në Ligën e Kampionëve, ku skuadra e tij pësoi humbje.

Ai do të jetë në rrezik gjithashtu të mungojë për Kombëtaren e Gjermanisë në Kampionatin Evropian që do të mbahet gjatë kësaj vere.

Gnabry gjatë këtij sezoni ka zhvilluar 20 paraqitje, duke realizuar pesë gola dhe dy asistime.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit