14.5 C
New York
Saturday, September 23, 2023

Buy now

Gjyqtarë nga Kosova do të ndajnë drejtësi në Botërorin e futsallit

Treshja e gjyqtarëve kosovarë, Besar Beqiri, Besart Ismajli dhe Florentina Kallaba, do ta ndajnë drejtësinë në ndeshjen tejet të rëndësishme në kuadër të Grupit B në “Elite Round”, për kualifikimet e Kupës së Botës në futsall.

Ata janë deleguar nga UEFA në ndeshjen Belgjikë – Ukrainë, falë vlerësimit të mirë në ndeshjet e deritashme në të cilat janë paraqitur.

Kjo ndeshje zhvillohet të premten në orën 20:00.

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit