27.6 C
New York
Wednesday, June 19, 2024

Buy now

“Gjersa Ronaldo po qante, ti po fotografoje të pasmet e tua”, tifozët të ashpër me Georgina Rodriguez pas humbjes së Al Nassr

- Advertisement -

Georgina Rodriguez shkaktoi shumë komente negative pasi postoi në rrjetet sociale fotografi nga finalja e Kupës së Mbretit të Arabisë Saudite, në të cilën klubi i Ronaldos, Al Nassr, humbi nga Al Hilal.

Domethënë, pas disfatës së djeshme, Ronaldo qau pa ngushëllim në fushë, por Georgina në njoftimin e saj nuk iu referua momentit emocional dhe trishtues të të fejuarit të saj.

Në vend të kësaj, ajo ka postuar një seri fotosh nga tribunat VIP në të cilat pozoi me fëmijët e saj, e veshur me pantallona të ngushta lëkure dhe ka publikuar edhe një selfie në të cilën ka treguar bizhuteritë e saj të shtrenjta.

Tifozët e futbollistit portugez e kanë mbushur me kritika të shumta dhe e kanë quajtur të pandjeshme.

“Duhet të trishtoheni për të dhe të mos postoni fotot tuaja seksi”, “Sa e pandjeshme nga ana juaj”, “Dhe ju nuk kënaqeni me ndeshjet, vini vetëm për të bërë foto”, “Ti nuk je mbështetje”, “Ndërsa Ronaldo po qan ti bën foto të prapanicës tënde”, janë vetëm disa nga qindra komentet.

Kujtojmë se Cristiano Ronaldo deri më tani ka ngritur një trofe me Al Nassr. Titulli i tij i parë dhe deri tani i vetëm në Arabinë Saudite erdhi në gusht 2023, kur ai ndihmoi ekipin e tij të mposhtte Al Hilal në finalen e Kupës së Kampionëve të Klubeve Saudite.

Këtë sezon, Al Nassr përfundoi me 14 pikë pas kampionit Al Hilal në Ligën Pro Saudite, pavarësisht se Ronaldo bëri histori duke thyer rekordin për më shumë gola në një sezon me gjithsej 35 gola.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit