7.9 C
New York
Saturday, December 2, 2023

Buy now

Gjendet pa shenja jete një 57-vjeçar në Pejë

Sot në mëngjes, një burrë i moshës 57-vjeçare është gjetur pa shenja jetë pranë shtëpisë së tij në rrugën “Wesley Clark” në Pejë.

Lajmin për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

Sipas tij, rrethanat për vdekjen e personit në fjalë janë duke u hetuar dhe trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit