4.6 C
New York
Tuesday, December 5, 2023

Buy now

Gjendet i vdekur një person në Graçanicë, dyshohet se ka bërë vetëvrasje

Një person është gjetur pa shenja jete dje në Graçanicë, rreth orës 21:40.

Njësitet policore pas pranimit të informatës se një person është pa shenja jete, kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë gjetur viktimën mashkull kosovar, i cili dyshohet se ka bërë vetëvrasje”, njofton policia.

Policia në vendin e ngjarjes ka gjetur dhe konfiskuar një pistoletë dhe një gëzhojë cal-9mm, e cila dyshohet se është përdorur.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit