11.2 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Gjendet i vdekur një person në Gjakovë

Është gjendur pa shenja jete një person në banesën e tij në Gjakovë.

Sipas raportit të policisë, njësitë policore si dhe stafi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes ku e kanë gjetur viktimën të shtrirë në dysheme.

Mjeku kujdestar ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion.

“Është raportuar se një person gjendet pa shenja jete në banesën e tij. Njësitë policore si dhe stafi mjekësor kanë dal në vendin e ngjarjes dhe kanë hasur në viktimën mashkull kosovar, i cili ishte shtrirë në dysheme ku nga mjeku kujdestar është konstatuar vdekja e tij. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit