14.5 C
New York
Saturday, September 23, 2023

Buy now

Gigi Hadid rikthen fiksimin e vajzave me pantallonat

Një trend i kohëve të fundit po na rikthen tek fiksimi pas vajzave, në epokën e divave të muzikës.

Bëhet fjalë për pantallonat me bel të shkurtër, të cilat ishin një nga modelet që Shakira, Britney Spears apo Jennifer Lopez kishin veshur më shumë se dy dekada më parë.

Ky model i preferuar masivisht në vitet 2000 është rikthyer nga modelja e njohur, Gigi Hadid, e cila është parë në publik me xhinse dhe pantallona me bel të shkurtër.

Gigi Hadid

Ky trend që vajzat bënë për vete dy dekada më parë me siguri do të përqafohet masivisht nga të gjithë.

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit