8.1 C
New York
Friday, April 19, 2024

Buy now

Getinjo e Mozzik kanë një befasi për fansat e tyre

- Advertisement -

Dy reperët e njohur, Getinjo dhe Mozzik kanë një befasi për fansat e tyre.

Se diçka e re po vjen, ka njoftuar Getinjo përmes një postimi në Instagram.

“Albumi po vjen. Plus dy këngë bashkë i kemi”, ka bërë të ditur ai.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit