0.8 C
New York
Thursday, February 29, 2024

Buy now

Georgina Rodriguez me një paraqitje tejet atraktive, teksa pozon për fushatën e re “Guess”

Georgina Rodriguez tregoi barkun e saj të tendosur me një bluzë rozë, ndërsa modelonte për GUESS në fushatën e tyre pranverë/verë 2024.

Influencuesja argjentinase-spanjolle, 30 vjeçe, mahniti me numrin seksi rozë përpara se të futej në një kostum xhinsi pa shpinë.

Ajo shfaqi fizikun e saj të jashtëzakonshëm në një sërë ansamblesh të ndryshme, ndërsa pozoi për xhirimet e frymëzuara nga vitet ’70, shkruan DailyMail.

Partnerja prej kohësh e futbollistit të famshëm Cristiano Ronaldo, 39 vjeç, shfaqi kthesat dhe belin e saj seksi në një fund xhinsi me bel të ulët, të shoqëruar me një bluzë pa rripa.

Në një fotografi tjetër, Georgina kishte veshur një fustan me lule në qafë dhe ka nxjerrë në pah tiparet e saj të përsosura me një grim të bronztë.

Georgina i ktheu flokët e saj në një topuz të çrregullt në një fotografi tjetër dhe u mbështet në mur për disa fotografi të tjera.

Bukuroshja rrëshqiti në një bluzë me pika, ndërsa kishte veshur xhinse të bardha të ngushta me bel të lartë dhe taka të zeza me rripa.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit