11.2 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Georgina merr disa ditë pushimi…shfaqet e nxehtë nga Maldivet

Më 27 janar, modelja mbushi të tridhjetat, një moment i rëndësishëm, i cili meriton të festohet me stil.

Georgina fluturoi në Maldive për të kaluar disa ditë me fëmijët dhe miqtë e saj më të ngushtë, ku ra në sy mungesa e Cristiano Ronaldos.

Bukuroshja shfaqet tepër seksi në fotot e publikuara në rrjetet sociale teksa shijon rrezet e diellit në vendin ekzotik.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit