9.3 C
New York
Saturday, April 20, 2024

Buy now

Gazeta SCANNER: Gëzuar 2022!

- Advertisement -

Gazeta SCANNER të gjithë shqiptarëve kudo që janë, veçanërisht lexuesve ua uron Vitin e Ri.

Duke i’u dëshiruar shëndet dhe suksese në vitin 2022, SCANNER falënderon lexuesit për besnikërinë dhe vlerësimet që kanë dhënë për gazetën online gjatë vitit 2021.

Po ashtu, SCANNER në këtë natë festive falënderon partnerët për mbështetjen gjatë vitit 2021.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit