-0.3 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

Gashi: I kam edhe unë dy drafte të Asociacionit, i publikoj brenda vitit

Nëse jo brenda javës, brenda vitit “do t’i publikoj dy drafte të Asociacionit”, ka thënë analisti i afërt me pushtetit, Shkëlzen Gashim, në debat në Pressing të T7.

“I kam dy drafte. Njëri është qiky draft i BE-së, po edhe një është norvegjez që ua pata prezantu. Besoj që deri në fund të vitit i publikoj. Por, qeky drafti i BE-së që e kam unë, që besoj që e publikoj, thotë se Asociacioni nuk ka kompetenca ekzekutive. Dhe nuk ka kompetenca ekzekutive në polici dhe në gjyqsi”, ka thënë Gashi.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit