24.2 C
New York
Sunday, June 23, 2024

Buy now

Fustani i kuq dhe i thjeshtë i jep shkëlqim Beatrix Ramosaj

- Advertisement -

Këngëtarja e njohur, Beatrix po vazhdon të ‘’djegë’’ Instagramin me postimet e fundit.

Kohëve të fundit ajo është bërë shumë aktive në rrjete sociale duke publikuar foto.

Ditën e sotme ajo ka postuar disa foto me një fustan të kuq ku po duket e zjarrtë.

Së fundmi këngëtarja ka pauzuar nga muzika, kohë të gjatë nuk ka publikuar asnjë këngë, shpresojmë që së shpejti të sjell një projekt të ri muzikor.

   

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit