8.2 C
New York
Friday, April 19, 2024

Buy now

Françeska zbulon sekretin e Heidit?

- Advertisement -

Ndërkohë që kanë bërë të pamundurën që të shtiren në sy të banorëve, mesa duket Françeska ka arritur të zbulojë sekretin e Lidit dhe Heidit.

Prej disa ditësh tashmë, Heidit i është dhënë një mision sekret, sipas të cilit ajo duhet të bëjë të gjithë banorët të besojë se ka dy vëllezër dhe jo një, siç kishte deklaruar më parë.

Mbrëmjen e kaluar, Amarildo Delia ishte banori i ri që u bë pjesë e “BBVIP”, i cili ka hyrë menjëherë në rol duke pretenduar se është vëllai i Heidit.

Ndërkohë që kanë bërë të pamundurën që të shtiren në sy të banorëve, mesa duket Françeska ka arritur të zbulojë sekretin e Lidit dhe Heidit.

Teksa dyshja ka qenë në lavanteri, duke biseduar për misionin e tyre, Françeska i ka përgjuar pas dere, duke lënë kështu të nënkuptohet se ka kuptuar diçka nga marrëdhënia e tyre.

Deri tani Françeska nuk e ka ndarë këtë detaj me banorët por vijon të ketë dyshime të shumta tek marrëdhënia e tyre.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit