14.7 C
New York
Tuesday, September 26, 2023

Buy now

Fjolla Morina vjen me ndryshim në dukje

Fjolla Morina duket se kohët e fundit po kujdeset shumë për vetën dhe dukjen e saj.

Ajo së fundmi ndau disa pamje ku shihet se ka ndryshuar shumë, nga zeshkane Fjolla është rikthyer në bionde.

Siç duket Fjolla, ka vendosur të ndryshoj gjithçka nga e kaluara, madje edhe pamjen e saj.

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit