16.2 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Fjolla Morina hedh akuza tjera të rënda për Fisnik Sylën

- Advertisement -

Ajo ka zgjedhur platformat sociale për të ndarë me ndjekësit e saj një video ku analisti politik Milaim Zeka akuzon ish-partnerin e Morinës për një borxh të pashlyer.

Videoja e postuar në InstaStory të Fjollës vjen me një mesazh të qartë dhe provokativ: “Shiheni e mësoni ju mediat që e merrni nëpër intervista”, duke i drejtuar kështu gishtin akuzues mediave që, sipas saj, janë duke i dhënë hapësirë një personi që ajo e konsideron të papërshtatshëm për të tillë vëmendje.
Por akuzat e saj nuk përfundojnë me kaq. Në një InstaStory të mëpasshëm, këngëtarja e famshme për këngët si “FB” nuk nguroi të etiketojë ish-burrin si “kriminel”, duke iu drejtuar mediave me një ton kritik: “Ju mediat që merreni me një kriminel, e e thirrni nëpër emisione sojin e tij”.

Ky shpërthim i ri i Morinës në rrjetet sociale tregon se mosmarrëveshjet dhe konfliktet me ish-partnerin e saj nuk janë shuar, pavarësisht kohës që ka kaluar.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit