33 C
New York
Thursday, June 20, 2024

Buy now

Finalja e Kupës shkon në vazhdime

- Advertisement -

2:2 ka përfunduar koha e rregullt e lojës Ballkani – Prishtina.

Finalja e Kupës së Kosovës shkon në vazhdime për t’u përcaktuar fituesi.

Skuadra e Ilir Dajës, ishte në epërsi prej dy golave por që skuadra nga kryeqyteti arriti ta barazojë rezultatin.

Finalja po transmetohet në Klan Kosova dhe Artmotion

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit