28.3 C
New York
Thursday, June 13, 2024

Buy now

Filloj Vera me FIBULA në Bullgari

- Advertisement -

Filloj Vera me FIBULA në Bullgari
Nisje me autobusa

BAVARO 4* all inc 189 euro pp
GRAND HOTEL SUNNY BEACH 4* all inc 199 euro pp
ALBA 4* all inc 219 euro pp
IMPERIAL PALACE 5* all inc 229 euro pp
Sunny Beach Club Adult Only all inc 249 euro pp
MELIA SUNNY BEACH 4* all inc 279 euro pp

Nisjet 23/05, 30/05, 3 netë / 4 ditë
me transport, nisje çdo të mërkurë ora 23:45, 3 netë / 4 ditë

Zgjedh ofertën tënde dhe merr pjesë në aventurën më të mahnitshme!

SIGURI DHE KUALITET 100%
Vetëm me FIBULA your TRAVEL expert!

www.fibula-ks.com

Ju mirëpresim në zyret tona në:
038/045/049 24 25 26, Prishtinë dhe Albi Mall
045 87 55 55, Pejë
045 37 35 55, Prizren
045 37 36 66, Gjakovë

#yourTRAVELexpert

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit