30.1 C
New York
Saturday, June 22, 2024

Buy now

Fibula fillon sezonin e 25-të turistik në Turqi, nisin fluturimet për Antalya

- Advertisement -

Agjencioni Turistik Fibula, ka filluar të sezonin e 25-të turistik në Turqi. Fluturimet e para do të jenë për Antalya.

Duke mos lënë anash as qytetet e tjera në këtë shtet, fluturime do të ketë në Egjipt, Bulgari e Spanjë me fluturime një herë në javë.

“Gjithmonë të parët dhe shumë hapa para të gjithëve”, është moto e sezonit të sivjetmë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit