31.7 C
New York
Tuesday, June 25, 2024

Buy now

Felix dhe Cancelo mund të vazhdojnë me Barcelonën

- Advertisement -

Barcelona ka në plan që ta mbajë Joao Felixin dhe Joao Cancelon.

Tashmë katalunasit e kanë informuar agjentin e tyre Jorge Mendesin për planin e tyre.

Hansi Flick tashmë i ka dhënë dritën jeshile kësaj lëvizje.

Bisedimet konkrete me Atletico Madridin dhe Manchester Cityn ende nuk kanë filluar, por të dy lojtarët duan të qëndrojnë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit