22.7 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

Federata e Futbollit e Bavarisë ndan mirënjohje për ish-presidentin e FC Kosova Munchen

- Advertisement -

Federata e Futbollit e Bavarisë ndan mirënjohje për ish-presidentin e FC Kosova Munchen

Federata e Futbollit të Bavarisë (BFV) ka nderuar ish-presidentin e FC Kosova Munchen, Lulzim Maliçi për kontributin e tij të jashtëzakonshëm gjatë viteve të kaluara, si dhe për katër vitet e fundit si president i këtij klubi.
Mirënjohja iu dorëzua nga kryetari i federatës së Bavarisë për degën Oberbayern, Frank Ludewig.

Ky vlerësim tregon përkushtimin dhe punën e palodhur të Maliçit në zhvillimin e sportit dhe në mbështetjen e komunitetit të futbollit në rajon

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit