2.8 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

FC Suhareka fiton bindshëm ndaj KF Trepça

FC Suhareka ka shënuar fitore të rëndësishme kundër KF Trepça, duke e mposhtur me rezultat bindës 4:0.

Golat për FC Suhareka i kanë shënuar Arian Telaku, Mevlan Zeka, Viktor Kuka dhe Yll Hoxha.

Me këtë fitore, FC Suhareka renditet në vendin e dytë në tabelë me 20 pikë në VivaFresh Liga e Parë – Grupi A 2022/23.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit