-1.4 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

Fansi i prek dorën, “tërbohet” i dashuri i Dafina Zeqirit… (Video)

Që pas bërjes publike të marrëdhënies së tyre, Dafina Zeqiri dhe Kreshnik Gjergji nuk ndahen nga njëri-tjetri. Partneri i këngëtares shihet teksa e shoqëron Dafinë në çdo koncert të saj.

Zeqiri vijon të ketë një axhendë tepër të ngarkuar me koncerte, si brenda edhe jashtë Shqipërisë.

Së fundmi, një episod aspak i këndëshëm ka ndodhur në një prej koncerteve të Dafinës, të dhënë në Zvicër, ku një fans ka tentuar t’i prekë dorën këngëtarës ndërkohë që ajo ka qenë duke kënduar në skenë.

Sigurisht që kjo situata nuk i ka pëlqyer aspak të dashurit të artistes, i cili është drejtuar menjëherë duke i bërtitur personit me zë të lartë dhe shumë i nevrikosur.

Dafina nuk ka ndalur performancën e saj dhe ka vijuar të këndojë, duke mos i kushtuar aspak rëndësi situatës së krijuar.

Më në fund, Dafina Zeqiri ka vendosur ta kurorëzojë dashurinë në martesë me të dashurin e saj, Kreshnikun. Ka qënë vet Dafina, ajo që e ka ndarë këtë lajm kaq të bukur me ndjekësit e saj në kanalin e saj në Instagram.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit