33 C
New York
Thursday, June 20, 2024

Buy now

Etrit Berisha bëhet baba për herë të parë

- Advertisement -

Është bërë baba për herë të parë, portieri i Kombëtares Shqiptare, Etrit Berisha.

Lajmin e bëri të ditur vetë Berisha, përmes një postimi në Instagramin e tij.

“Mirë se vjen biri im Edgar, lumturia i mamit dhe babit, qofsh përjetë i bekum,” ka shkruar ndër të tjera Berisha në postimin e tij.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit