-0.4 C
New York
Thursday, February 29, 2024

Buy now

Ervini eliminohet nga Big Brother VIP Albania: Jam shumë i lumtur që…

Ervini u eliminua sonte nga gara për çmimin e madh të “Big Brother VIP 3”.

Në televotim me Fationin, Gabrielen dhe Vesa, Ervini rezultoi banori më i votuar për të lënë shtëpinë.

“Jam i lumtur që do të iki, do të shkoj në shtëpi se më ka marrë malli për djalin”, tha ai teksa u përshëndet me konkurrentët e tjerë.

Pas largimit të artistit, Romeo u përlot. Eliminimi i tij mërziti jo pak Bardhin dhe Meritonin.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit