2.7 C
New York
Thursday, February 22, 2024

Buy now

“Erdhi te puna, më kapi për fyti dhe më kërcënoi me jetë”- Zbardhet dëshmia e ish-bashkëshortes së Klodian Duros

Ai u përjashtua nga shtëpia më e famshme në Shqipëri për shkak të deklaratës së tij, ku tregonte për dhunën që kishte ushtruar ndaj ish-gruas së tij, një deklaratë kjo e papranueshme dhe jo etike për publikun.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit