2.7 C
New York
Thursday, February 22, 2024

Buy now

Era Istrefi së shpejti sjell hitin e ri

Era Istrefi së shpejti publikon hitin e ri.

Ajo aktualisht po punon në studion e RedBox Entertainment dhe këtë e ka bërë të ditur përmes një videoje të postuar në Instastory.

Era nuk ka dhënë shumë detaje rreth projektit, megjithatë pritet të publikohet shumë shpejtë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit