16.2 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Era Istrefi nuk ndalet, paralajmëron këngën e re me super videoklip

- Advertisement -

Era Istrefi po vjen me një projekt të ri muzikor që do të tronditë tregun.

Bukuroshja e talentuar është njohur për stilin e saj joshës dhe performancat e mahnitshme në skenë.

Kënga e saj e paralajmëruar nga vetë këngëtarja në “Instastory” quhet “Më humbe” dhe fansat janë shumë të emocionuar për hitin e radhës nga Era Istrefi.

Kjo këngë e cila në shikimi të parë duket që ka super videoklip, do të publikohet të enjten, në ora 18:00.

Ndryshe, Era Istrefi është shumë aktive kohëve të fundit me projekte të ndryshme muzikore, duke mos i lënë art dashësit e saj të ia ndjenjë mungesën.

Era aktualisht po shijon suksesin e këngës “Mona Lisa”, e cila u prit mjaft mirë nga fansat.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit