13.3 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Episodi i ri i “The Masked Singer”, Rita Ora bën paraqitjen ‘vezulluese’

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, ka vazhduar të impresionojë me paraqitjen e saj të fundit si anëtare e jurisë në spektaklin “The Masked Singer”.

Ky është viti i katërt që Rita merr pjesë si paneliste e jurisë në këtë spektakël. Në një seri fotografish që ajo ka ndarë me fansat në Instagram, Rita shfaqet e veshur me një fustan të bardhë, të shkurtër dhe të zbukuruar me xixa.

“Një episod me shkëlqim sonte në ‘The Masked Singer UK’. E mahnitur nga të gjitha performancat”, ka shkruar këngëtarja në Instagram.

Një element kyç i “The Masked Singer” është surpriza dhe misteri që rrethon identitetin e pjesëmarrësve të maskuar që performojnë.