15.7 C
New York
Tuesday, May 21, 2024

Buy now

Emma Roberts zbulon dhuratën e shtrenjtë që ia mori ish-të dashurit pasi u ndanë

- Advertisement -

Emma Roberts ka treguar dhuratën që ia mori ish të dashurit pasi u ndanë.

“Ky është një libër që në fakt ia kam bërë ish të dashurit tim”, tha aktorja 33-vjeçarje derisa prezantoi shtëpinë e saj me fansat.

“Por më pas u ndamë dhe e pashë sa vlente dhe e mbajtja”, shtoi Emma teksa mbante në dorë një kopje të librit Norëood të Charles Portis të vitit 1966,

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit