24.2 C
New York
Sunday, June 23, 2024

Buy now

Elvana dhe Bardhi bashkojnë sërish forcat?

- Advertisement -

Shumë prej jush e kujtoni hitin e vitit 2022, “Ex” nga Elvana Gjata dhe Bardhi.

Kënga u pëlqye goxha shumë, e mbase ua ka lënë ëmbël që dikur t’i bashkojnë forcat sërish.

Por se a do të bëhen sërish bashkë dyshja për një tjetër projekt, ndiqeni videon e mëposhtme:

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit