12.1 C
New York
Wednesday, September 27, 2023

Buy now

Edukatorja e mbulon kokën me çantë pas intervistimit

Tri edukatoret që keqtrajtuan trevjeçarin janë intervistuar nga Policia e Kosovës.

Njëra prej të dyshuarave për keqtrajtim të 3 vjeçarit në çerdhen “Gëzimi ynë”, ka dalë nga stacioni policor në Fushë-Kosovë.

Duke dashur t’u ikë mediave, ajo ka vendosur çantën si mburojë për të mos u identifikuar.

Një trevjeçar dyshohet se është rrahur e tërhequr zvarrë në institucionin parashkollor “Gëzimi ynë”, në Fushë-Kosovë.

Për këtë rast Policia e Kosovës dhe inspektorët e MASHT-it kanë zbarkuar në këtë institucion parashkollor shtetëror

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit