31.7 C
New York
Tuesday, June 25, 2024

Buy now

Edona Llalloshi plot elegancë në të zeza

- Advertisement -

Këngëtarja e njohur, Edona Llalloshi është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Ajo bën postime të ndryshme, sidomos në Instagram, ku ndan momente me ndjekësit e saj.

Në fotografitë e fundit ajo shihet e veshur me të zeza dhe po duket tejet bukur.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit