8.2 C
New York
Friday, April 19, 2024

Buy now

Edona Llalloshi nis intervenimet, ja çfarë ndryshon në fytyrë (Foto)

- Advertisement -

Edona Llalloshi njihet një nga artistët më të dashura për publikun.

Ajo komentohet shumë edhe për paraqitjen e jashtme, dhe bukurinë që ka.

Së fundmi ajo shkoi për të rregulluar vetullat dhe qerpikët.

Sipas burimeve tona ky është intervenimi i vetëm që Edona bën në fytyrën e saj. /Kosovarja/

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit