24.2 C
New York
Sunday, June 23, 2024

Buy now

Edona James e thërret Bleron në telefon për t’u sqaruar në lidhje me bashkëpunimin muzikor

- Advertisement -

Finalistja e Big Brother VIP Kosova, Edona James e ka komentuar deklaratën e këngëtarit të njohur dhe poashtu ish-banorit të BBVK-së, Bleros në lidhje me duetin muzikor për të cilin kishin folur brenda shtëpisë.

Blero ishte shprehur se ajo ka qenë thjeshtë pjesë e lojës që ka bërë, sepse sipas tij, Edona nuk është serioze në muzikë.

E në lidhje me këtë, Edona e ka thirrur Bleron në telefon teksa ishte live në emisionin “SOL” në Klan Kosova, duke i kërkuar sqarim në lidhje me këtë deklaratë.

Ajo ndër të tjera edhe e pyeti Bleron nëse do ta realizonin bashkëpunimin muzikor dhe përgjigja e Bleros ishte pozitive.

“Patjetër”, është shprehur Blero.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit