33 C
New York
Thursday, June 20, 2024

Buy now

Edita Tahiri: Kurti në rënie, darkave po e lutë opozitën që ta rrëzojnë

- Advertisement -

Ish-kryenegociatorja Edita Tahiri ka reaguar pas darkave të kryeministrit Kurti me opozitën dhe me partnerët e koalicionit.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, Tahiri u shpreh se “Kurti po e lut opozitën që ta rrëzojnë”.

“Kyeministri Kurti ne renie t’lire – darkave po lut opoziten qe ta rrezojne – gjate gjithe mandatit shperfilli opoziten!”, ka shkruar ajo.

Ndryshe kryeministri Kurti deri tani ka takuar kryetarin e PDK-së Memli Krasniqin, partnerët e koalicionit qeverisës Listën Guxo dhe Alternativen, ndërsa dje ka darkuar me partnerët e koalicionit nga komunitetet joshumicë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit