26.7 C
New York
Friday, June 14, 2024

Buy now

Edita Sopjani po bëhet nënë, zbulon gjininë e foshnjës

- Advertisement -

Këtë fundvit këngëtarja dhe moderatorja e ka mbyllur me një lajm të embël.

Edita ka ndarë me fansat një nga lajmet më të bukura nga jeta e saj, atë për pritjen e embël, shkruan lajmi.net.

Ani pse ende nuk e ka një vit nga martesa e saj Edita ka treguar se pas 6 muajsh është shtatzënë duke zbuluar edhe gjininën e foshnjës.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Përparim Olluri po bëhen prindër të një djali, meqë rast pranuan urime të shumta nga ndjekësit e Editës./Lajmi.net/Video Player00:0000:10

Video Player

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit