25.6 C
New York
Wednesday, October 4, 2023

Buy now

Edhe Zveçani voton për bashkim në Asociacionin e Komunave të Kosovës

Edhe Zveçani voton për anëtarësim në Asociacionin e Komunave të Kosovës
Komuna e Zveçanit ka votuar për t’iu bashkuar Asociacionit të Komunave të Kosovës në seancën e mbajtur mëngjesin e sotëm.

Kuvendi Komunal i Zveçanit votoi pa asnjë kundërshtim e abstenim.

Vendim të njëjt dje kishin marrë edhe komuna e Leposaviçit dhe Zubin Potoku

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit