12.2 C
New York
Sunday, June 4, 2023

Buy now

Edhe Taulant Balla fans i Luizit, publikon foton në Instagram

Kreu i Grupit Parlamentar i Partisë Socialiste, Taulant Balla, duket se është fans i Luizit.

Balla ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një foto bashkë me të bjën dhe këngëtarin Luiz Ejlli.

Kujtojmë se një javë më parë Luizi ishte i ftuar në podcoast-in e kryeministrit Edi Rama, ku zbuloi planet e tij për të ardhmen.

Në zgjedhjet lokale të 14 majit, Luizi tregoi hapur mbështetjen e tij për kandidatin Socialist për bashkinë Shkodër, Benet Beci, i cili fitoi kundrejt Bardh Spahisë.

Postimi i Taulant Ballës:

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit