-0.8 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

E thjeshtë dhe e bukur, Shakira shkëlqen në paraqitjen e fundit në publik

Këngëtarja kolumbiane, e cila thuhet se po përgatit një dokumentar bombastik, u pa duke pozuar me fansat në hyrjen VIP të Qendrës së Konventave në Miami Beach të mërkurën.

Ajo e la fashionisten e saj të brendshme të shkëlqejë me një bluzë me jakë, pantallona lëkure dhe taka të larta, shkruan DailyMail.

Sa i përket aksesorëve të saj, Shakira, 46 vjeçe, zgjodhi të stilonte dukjen e saj me një çantë elegante ‘Burberry’.

Flokët e saj brune i lëshoi në valë të lirshme me shkëlqim që ishin ndarë në qendër.

 

Gjithçka vjen pasi Shakira arriti një marrëveshje me autoritetet spanjolle muajin e kaluar për të shmangur një gjyq në Barcelonë për akuzat se ajo nuk kishte paguar 12.5 milionë futne (14.5 milionë euro) tatim mbi të ardhurat e fituara midis vitit 2012 dhe vitit 2014.

Prokurorët thanë në korrik se do të kërkonin një dënim me burg prej tetë vjet e dy muaj dhe një gjobë prej 21 milionë funtesh (24 milionë euro) për këngëtaren, e cila ka bërë për vete fansat në mbarë botën për hitet e saj në spanjisht dhe anglisht në zhanre të ndryshme muzikore.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit