28.9 C
New York
Thursday, June 13, 2024

Buy now

E papritur, zbulohet e dashura e Mozzik, vajza e politikanit të njohur

- Advertisement -

Mozzik është një personazh publik që shpesh herë ka bërë lëmsh rrjetin, ku herë deklaron se është në lidhje dashurie dhe më pas konfirmon se është beqar.

Mirëpo postimi i tij i i fundit i bërë në profilin e tij të Instagramit, duket se ka vërtetuar qartë se reperi është duke shijuar një lidhje të re dashurie.

Artisti ka publikuar në Instastory një fotografi teksa shihet duke përqafuar një vajzë. Reperi ka zgjedhur të mos zbulojë imazhin e partneres së tij të re, duke u përpjekur që ta mbulojë sa shumë të jetë e mundur.

Ndërsa Prive, raporton se Mozzik është lidhje dashurie me vajzën e Lutfi Hazirit.

Lotina Haziri dhe Mozzik po kalojnë edhe pushimet së bashku.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit